Všetko z jednej ruky pre sklady, archívy, priemyselné podniky a veľkoobchod !

regale 1Tradičný policový regál DEXION. Skladá sa zo systémovo dierovaných profilov Dexion s rastrom 19,05 mm, ku ktorým sú pripevňované police z oceľového plechu. Regál je možné montovať v kompletnom skrutkovanom vyhotovení, alebo v kombinácii s policami zavesenými na háčikoch. Profily sú využité pre montáž atypických a viacpodlahových konštrukcii. V prípade Vášho záujmu je možné regále dodať s bočnými alebo zadnými stenami, ale aj vo variante s dverovými policami, ktoré môžu byť doplnené priečnymi deličmi.

 

 

 

DEXION ponúka poradenstvo pre optimálne využitie Vašich skladových priestorov s návrhom ideálneho uskladnenia Vašich produktov.

Univerzálny prestaviteľný regál DEXION NORA pre všetkých, ktorí uprednostňujú rýchlu montáž a možnosť flexibilne upraviť regál pre rôzne typy skladového materiálu. Systémové moduly tohoto regálu je možné v krátkej dobe postaviť až do trojpodlažnej regálovej konštrukcie. Výšková prestavitelnosť políc je po 38 mm. Maximálne zaťaženie na policu sa pohybuje od 80 do 300 kg podľa Vašich požiadaviek. V prípade Vášho záujmu je možné regále dodať s bočnými alebo zadnými stenami, ale aj vo variante s dierovanými policami, ktoré môžu byť doplnené aj priečnymi deličmi.

Využite priestor naplno - nájdete miesto pre všetko.

Posuvné regále.

Farebné vyhotovenie samotných regálov i čelných stien môžeme prispôsobiť Vašim požiadavkám! Pohon môže byť mechanický , alebo elektrický. Posuvné policové regále sú skutočná špecialita. Ponúkajú možnosť vyťažiť z malého priestoru maximálnu kapacitu. Oproti klasickým regálom je to až 120 %. Regále sa pohybujú na koľajnicovom podvozku. Pre obsluhu regálov stačí jedna ulička, ktorú si ľahko vytvoríte posunutím modulu. Regálové bloky je možné uzamknúť.

 

 

Uložte si Váš majetok do regálov Dexion

Paletový regál.

Pre uskladnenie tovaru na paletách, alebo pre rôzny materiál vysokej hmotnosti, atypických rozmerov ponúkame celý rad špeciálnych regálov podľa jednotlivých možností využitia. Paletové regále umožňujú okrem iného prehľadné uloženie všetkých druhov paliet. Využitím príslušenstva dosiahneme maximálnu univerzálnosť. Vieme pre Vás pripraviť vhodné riešenie týchto regálov pri manuálnej i automatizovanej obsluhe. Požiadavky na vyššiu kapacitu je možné zaistiť posuvnými, prejazdovými alebo zásuvnými paletovými regálmi.

Znásobte plochu využitím výšky

Výložníkový regál.

Flexibilné riešenie " na telo " pre ideálne využitie Vašich priestorov vytvoríme na základe Vašich požiadaviek a našich skúseností.

Aj Váš hutný materiál si zaslúži prehľadné skladovanie. K tomu slúži tento špeciálny regál.

 

 

 

 

 

 

Plastové zásobníky

Náš koncept skladovania drobných dielov zahŕňa aj systémy pre automatickú manipuláciu. Vyžiadajte si podrobné informácie.

Každý drobný diel má mať svoje označené miesto. Plastové zásobníky je možné stohovať na seba, uložiť voľne do regálu alebo zavesiť na štrbinové plechy. Zásobníky dodávame v 4 farbách ( červená, modrá, zelená a žltá ).

Uveďte Váš tovar do pohybu - mi Vám pri tom pomôžeme.

Náš obchodný sortiment zahŕňa obrovské množstvo príslušenstva a variabilných prvkov, ktoré pomáhajú maximálne využiť Váš priestor a pritom byť stabilný a univerzálny.